Konsultacija

Pirmosios konsultacijos metu, prof. med. dr. Antanas Mickevičius įvertins išvaržą, papasakos apie operacijų metodus, kurie galėtų būti taikomi gydyti Jūsų ligai. Galėsite užduoti Jums rūpimus klausimus, susidaryti savo nuomonę, dalyvauti apsisprendžiant, kuri operacija Jums geriausia. Konsultacijos pabaigoje bus aptarta Jums patogi operacijos data ir vieta, suteikta informacija, kaip pasiruošti operacijai, kiek laiko prieš operaciją rekomenduojama nevalgyti ir negerti. Aptariama, kiek laiko Jums reikės gydytis ligoninėje, ką reikia turėti su savimi atvykstant operacijai.

Operacijos diena

Prieš operaciją, Jus dar kartą apžiūrės profesorius ir  gydytojas anesteziologas, kuris rūpinsis nuskausminimu operacijos metu. Papildomai galėsite užduoti Jums rūpimus klausimus.

Po operacijos

Jums bus leista vykti namo tą pačią arba kitą dieną po operacijos. Prieš išvykstant gydytojas Jus apžiūrės ir įvertins Jūsų sveikatos būklę.

Kita pagalba

Po išrašymo, atsiradus neaiškumams ar prireikus patarimo, visada turėsite galimybę susisiekti su Jus operavusiu chirurgu (telefonu arba elektroninu paštu).

Turite daugiau klausimų?

Tiesiog registruokitės konsultacijai http://www.registracija.chirurgijosklinika.eu Arba pateikite Jus dominačius klausimus įvesdami tinklalapyje esančioje formoje savo informaciją ir mes su Jumis susisieksime.